KAMÇATKA GEZİSİ

KAMÇATKA GEZİSİ

Kurucu ortağımız Av. Bülent Seyhan ve yardımcısı Yulia Popova hem müvekkilleri ile toplantı yapmak hem de Rusya’yı biraz daha yakından tanımak amacıyla, Rusya’nın en doğusunda bulunan Kamçatka’ya iş gezisine gittiler.Kamçatka gezisi

Kamçatka

Kamçatka, Rusya’nın Amerika sınırında bulunan; volkanları, kayak merkezleri ve jeotermal kaynakları ile meşhur Pasifik okyanusun kıyısında bulunan bir yarımadadır. Orman, nehir ve göllerle kaplı bu yarımadanın turist çekmesinin en büyük sebepleri doğasının hala kirlenmemiş olması, kışları ise bol kar yağışı ve volkanik dağlarının yanında jeotermal kaynaklarının olmasıdır. Ankara ile Kamçatka arasındaki saat farkı dokuz saattir.

Yolculuğumuzu Ankara-İstanbul, İstanbul-Moskova, Moskova-Petropavlsk Kamchatskiy seferleri ile gerçekleştirdik. Moskova’dan Petropavlsk’a gitmek tam sekiz buçuk saat sürdü.

Müvekkilimiz bizi havalimanında karşılayarak, ormanın arasında bulunan ve ağaçtan yapılmış, muhteşem kokusu olan müstakil evlerden oluşan bir tatil yerinde misafir etti. Akşam yemeğinde balığın yanında, Kamçatka’nın ünlü deniz ürünlerinden yengeç ve havyar vardı.

Bir sonraki gün Müvekkilimizle davasının ayrıntılarını konuştuk. Dava süreci konusunda Müvekkilimizi bilgilendirdik ve sonraki adımlarımızın ne olacağını stratejik açıdan değerlendirdik. Müvekkilimizin de onayıyla ve kendisinden aldığımız gerekli evraklarla dava sürecini başarılı bir şekilde halen sürdürüyoruz.

Türkiye’ye 21 saatlik geri dönüş seyahatimiz başlamadan önce Pasifik Okyanusuna uğramak için de ihtimal bulduk.

Faaliyet Alanlarımız