Hakkımızda

Hukukun çeşitli alanında danışmanlık hizmeti veren bir hukuk bürosu olarak dileğimiz, müvekkillerimizle uzun süreli ve saygın ilişkiler kurmaktır. Bunu, pratik çözümler üreterek ve müvekkillerimize profesyonel hukuk hizmeti sağlayarak gerçekleştirmekteyiz.

Müvekkillerimizin, sahip olduğumuz geniş deneyimlerimizden en verimli şekilde faydalanabilmeleri için, müvekkillerimizle bilgimizi ve anlayışımızı paylaşarak, en üst düzeyde kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Uluslar arası hukuk ilişkilerini özellikle Rusya, Finlandiya, Avusturya, Almanya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde partner hukuk büroları ile başarılı şekilde yürütmekteyiz. Kamboçya gibi bir ülkede kurulu şirketin ülkemizdeki işlerini takip ettiğimiz saatlerde, bir diğer avukatımızın Mardin’de duruşmada olması, zaman ve mekandan bağımsız çalışma ortamı sağlayan her türlü ileri teknolojik donanımı kullanmamızın nedenidir. Küreselleşme ve artan rekabet baskısı, yenilikçi fikir ürünlerinin korunmasının önemini artırmıştır. Yeniliklerini korumayan işletmeler, onları elde etmek için verdikleri emeklerin karşılığını müvekkilleri ile paylaşmak durumundadırlar.

Seyhan Hukuk Bürosu özellikle Rusya ve çevresi, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika ile ilişkili iş planlarınızda size en makul yolu gösterecektir. Uluslararası bağlantılarından ve ortaklarından da yardım alarak, uyuşmazlık çözümü, uzlaşma, dava takipleri ve hukuki danışmanlık gerektiren konularda her zaman yanınızdadır.

Verdiğimiz hukuki danışmanlık hizmetlerinde sürekli gelişim göstermeyi hedefleriz ve bu nedenle müvekkillerimizle sıkı ilişkilerimizi korumaya özen gösteririz. Müvekkillerimize karşı koşulsuz dürüstlük ve sadakat, büromuzun vazgeçilmez değerleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’de uluslararası alanda faaliyet gösteren hukuk büroları arasında önde gelen Seyhan Hukuk Bürosu esnek, pratik ticari anlayışı ve tükenmez enerjisiyle öne çıkmaktadır.
Şirketimiz her alandaki bilgi ve deneyimlerini, hizmet verdiği kurumlara aktararak, fikir ürünlerinin korunması alanında çözüm ortağı olma misyonunu üstlenmiştir